Janské Lázně

  • Budova dolní stanice kabinkové lanovky ČERNOHORSKÝ EXPRESS, tel.:+420 733 737 840, provozní doba:  Po – Ne 8:00 – 17:00
  • FORMÁNKY, tel.:+420 733 737 841, provozní doba:  Po – Ne 8:30 – 16.00

PŮJČOVNA SkiResortu - ZIMA 2019/20

Na výběr je více než 1 000 nových kompletů jak pro začátečníky, tak velmi náročné lyžaře.  Prioritou je zprostředkovat vám příjemný pocit a zábavu z lyžování rychle a pohodlně. Pro vaše ratolesti jsou připravené zvýhodněné vybavení v moderní půjčovně u vleků Formánky v Janských Lázních spolu s jedinečným dětským zimním zábavným parkem, lyžařskou školou a babysittingem, u kterého pohodlně i zaparkujete. 

 

  • Součástí všech půjčoven je Test centrum top modelů Salomon a Atomic
  • Zvýhodněné dětské sety
  • K půjčení lyží/snb potřebujete jeden platný doklad = občanský průkaz nebo cestovní pas. Bez tohoto dokladu není možné provést výpůjčku.

 

PŮLDEN ZDARMA JEDINĚ U NÁS! PŘIJĎTE SI VYPŮJČIT LYŽE DEN DOPŘEDU

(OD 14 HODIN VE VŠECH PŮJČOVNÁCH SKIRESORT LIVE)

Půjčit si můžete i běžky, přilby, chrániče páteře, nebo telemarkové lyže. Naše půjčovny se nachází v bezprostřední blízkosti sjezdovek, díky tomu nemusíte nosit vybavení dlouhé vzdálenosti a můžete strávit více času na sněhu. 
Exkluzivním partnerem půjčoven SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC je Atomic a Salomon. 

Více na http://www.skiresort.cz/sluzby/pujcovna/ 

 

LYŽAŘSKÝ SERVIS SkiResortu ZIMA 2019/20

 „Šetrně, rychle, kvalitně.“  

Ve SkiResort LIVE servisu, který je součástí půjčovny a prodejny lyžařských a sportovních doplňků v budově dolní stanice kabinové lanové dráhy v Janských Lázních vám připravíme lyže, snowboardy i běžky na špičkových strojích Wintersteiger a Montana tak, aby vaše zážitky na sněhu byly maximální a bezpečné. Hlavní dominantou servisu je nový stroj „WINTERSTEIGER DISCOVERY S“ s jedinečnou precizností broušení hran lyží a snowboardů pomocí keramických kotoučů. 

S rostoucím trendem nových technologií a stále propracovanějšího vybavení je naše snaha poskytnout vám maximálně šetrný a kvalitní servis. Investicí do nových technologií a aplikací v servisu jsme vybaveni nejmodernějšími stroji renomované rakouské značky WINTERSTEIGER, který mimo jiné využívají přední výrobci lyží Atomic, Blizzard, Fischer, Völkl a další, ale také rakouský lyžařský národní tým a týmy USA, Kanady nebo Německa.

Kompletní nabídka servisních služeb 

Garantujeme tu nejlepší péči o vaše vybavení díky nejnovějším technologiím

Odborně proškolený personál s mnohaletými zkušenostmi