janskelazne.cz > SkiResort ČERNÁ HORA-PEC > Nabídka pro školy

Nabídka pro školy

NABÍDKA PRO ŠKOLY – ZIMA 2019/20
SkiResort ČERNÁ HORA – PEC - největší lyžařský resort v Česku

Černá hora (Janské Lázně), Pec p. Sněžkou, Černý Důl, Velká Úpa, Svoboda n. Úpou

- 43 km sjezdovek na 1 skipas v 5 vzájemně propojených areálech
- Nejdelší sjezdovky, široké a mírné svahy i dětské lokality
- SkiResort LIVE – nová lyžařská škola, půjčovna, lyžařský servis
- Test centrum Atomic Salomon s novými modely 2016/17
- 4 nově vybavené LIVE parky pro výuku dětí
- Rezervujte ubytování přes web SkiResortu a získejte slevu na skipas
- NOVĚ vše na jednom místě – ubytování, skipasy, lyžařská škola, půjčovna
- SkiTour - rychlejší propojení areálů na lyžích, rolbou a skibusy

 

 

Nabídka pro školy, lyžařské kurzy, výcviky, soustředění

 

Lyžujte ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC, největším lyžařském resortu v Česku, který nabízí 43 km sjezdovek na 1 skipas

 

Rezervujte lyžařské pobyty přes SkiResort INFOCENTRUM a získejte:

SLEVU NAVÍC VE VÝŠI 5% Z AKTUÁLNÍHO CENÍKU PRO ŠKOLY

SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC

 

Několik objektů vhodných pro uspořádání výcviku a jejich ceny:

 

Hotel Siréna - Janské Lázně     

Více zde  http://www.janskelazne.cz/cz/hotel-sirena-janske-lazne-23.html

 

Penzion  Protěž – Janské  Lázně       

Více zde  http://www.janskelazne.cz/cz/pension-protez-janske-lazne-36.html

 

Pension Villa Janské Lázně

Více zde http://www.janskelazne.cz/cz/pension-villa-janske-lazne-133.html

 

Penzion Prom - Svoboda nad Úpou   

Více zde http://www.janskelazne.cz/cz/hotel-prom-svoboda-nad-upou-98.html

 

Pardubické Boudy - Černá hora

Více zde http://www.janskelazne.cz/cz/chata-pardubicke-boudy-cerna-hora-41.html

 

Penzion Měšťanský Dům – Svoboda nad Úpou

 

Více zde: http://www.janskelazne.cz/cz/pension-mestansky-dum-svoboda-nad-upou-6.html

 

Hotel Hela – Pec pod Sněžkou – Velká Úpa

Více zde http://www.janskelazne.cz/cz/hotel-hela-165.html

 

Nevybrali jste si?

 

Kontaktujte nás: SkiResort INFOCENTRUM,

 

Tel: +420 499 875 186,

 

E-mail: info@janskelazne.cz

 

Nabídku databáze více než 80 objektů ve SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC najdete na

 

www.janskelazne.cz nebo na www.skiresort.cz

 

                                                                                                                                                                                                                      

 

 

 

ATRAKCE NA SJEZDOVKÁCH


- Nejdelší a nejširší sjezdovky – až tříkilometrové sjezdovky nabízí areál Černá hora (Janské Lázně). Naopak za nejširší lze považovat sjezdovku Javor v Peci pod Sněžkou, kde najdete také Snowpark a Funpark s překážkami a skoky.


- Funline – trať s klopenými zatáčkami a 8 metrů dlouhým tunelem – v areálu v Peci pod Sněžkou najdete trať s klopenými zatáčkami a tunelem. Hlavně u dětí je trať velmi oblíbená.

 
  Tratě obřího slalomu s časomírou pro vaše soukromé závody – uspořádejte závody obřího slalomu „bez práce“. Každý den stavíme slalomové tratě ve 4 z 5 areálů. U každé z tratí je časomíra pro přesné měření rychlosti. Uspořádání závodů je bezplatné, stačí si trať jen zarezervovat dopředu u obsluhy vleku. Kontakt pro rezervaci tratě Measured Slalom (MS): Černá hora (Janské Lázně) – u obsluhy vleku Sport 1; Pec pod Sněžkou – u obsluhy vleku Klondike; Svoboda n.Ú. – u obsluhy vleku Duncan; Černý Důl – u obsluhy lanovky.


- NOVINKA 2016/17 – Závody na klíč
Pokud chcete uspořádat profesionální závody, postavíme Vám na sjezdovce Javor 3 v Peci pod Sněžkou trať slalomu dle vašeho přání a zajistíme závody na klíč, včetně startovních čísel a vyhlášení výsledků závodů. Kontakt pro pořádání závodů: Lyžařská škola SkiResort LIVE, tel.734 621 271, livepec@skiresort.cz


- Tratě pro měření sjezdové rychlosti s časomírou – V Peci pod Sněžkou a v Černém Dole můžete svým žákům změřit i sjezdovou rychlost. V těchto areálech je k dispozici atrakce Top Speed (TS), která měří momentální dosaženou rychlost lyžaře.

Závody každý čtvrtek v Peci – pro děti i dospělé pořádáme každý čtvrtek v areálu v Peci pod Sněžkou závody. Přihlásit se můžete do 12 hodin v lyžařské škole SkiResort LIVE.

 

SkiTour – unikátní propojení
Jen u nás můžete lyžovat v jeden den ve více areálech najednou – stačí přejet mezi areály na lyžích a speciální rolbou, nebo rychlým skibusem.


- Černá hora (Janské Lázně) – Pec pod Sněžkou – na lyžích a rolbou – cca 25 minut
- Černá hora (Janské Lázně) – Černý Důl – skibusem od Hofmanky Express – cca 10 minut

Propojení díky skibusům
Všech 5 areálů je propojeno 3 páteřními linkami skibusů. V Janských Lázních, Černém Dole a v Peci pod Sněžkou navíc jezdí takzvané CITY busy, které sváží lyžaře z hotelů a penzionů ke sjezdovkám. Skibusy obsluhují i večerní lyžování, které ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC nabízí 4 z 5 areálů.
Pro pohodlí lyžařů tak ve SkiResortu jezdí celkem 11 skibusových linek.

 

ZAČÁTEČNICKÉ LOKALITY
- Černý Důl - mírné sjezdovky a dětský park s pojezdovým pásem – ideálním areálem pro lyžařské začátečníky i rodiny s dětmi je areál Černý Důl, kde najdete široké a mírné sjezdovky, na které Vás vyvezou sedačkové lanovky. V Černém Dole je navíc možné navštívit i dětský park SkiResortu, kde je pojezdový pás, kotvičkový vlek a výukové pomůcky pro lepší zvládnutí prvních lyžařských lekcí. Druhým areálem s mírnými a kratšími sjezdovkami je Svoboda nad Úpou, kde máte díky dobré poloze sjezdovek přehled o všech lyžařích.


- Pec pod Sněžkou – Javor – dětská lokalita u Javoru prošla velkou proměnou. Větší je prostor pro výuku lyžařské školy SkiResortu. Nově je tu umístěn taky 90 metrů dlouhý pojezdový pás pro veřejnost, který můžete využít pro začátečníky i Vy.


- Černá hora - zázemí pro lyžaře blízko dětských lokalit – v budově horní stanice na Černé hoře najdete zázemí s restaurací, toaletami a dětským koutkem. Odpočinková zóna SkiRelax se nachází blízko dětské lokality s mírnými sjezdovkami Sport 1, 2. Dalším odpočinkovým místem je pak Hospůdka na Formánkách blízko dětských sjezdovek Formánek 1,2,3 v Janských Lázních za hotelem Lesní Dům.


UBYTOVÁNÍ PRO ŠKOLNÍ SKUPINY
Při rezervaci ubytování přes Infocentrum Janské Lázně NAVÍC SLEVA VE VÝŠI 5% Z CENÍKU SKIPASŮ PRO ŠKOLY.
IC JANSKÉ LÁZNĚ zajistí ubytování ve všech areálech SkiResortu včetně Černého Dolu, Pece p. Sněžkou a Velké Úpy. tel: +420 499 875 186, 499 875 111 email: info@janskelazne.cz www.janskelazne.cz

 

CENÍK SKIPASŮ PRO ŠKOLNÍ SKUPINY zima 2016/17

Organizované školní skupiny nad 10 žáků si mohou zakoupit denní a vícedenní jízdenky dle podmínek uvedených v tomto ceníku. Na každých 10 platících žáků se stejným typem lístku (denní či vícedenní jízdenkou) obdrží učitel odpovídající (např. 1-denní) jízdenku zdarma. Podmínkou prodeje jízdenek pro školní skupiny je předložení jmenného seznamu žáků a učitelů s datem narození, opatřeného razítkem školy, emailem, a dále jménem a podpisem odpovědné osoby. Uvedené ceny není možno kombinovat s žádnými jinými slevami a výhodami (paket malé dítě, rodičovský skipas, rodinné jízdné).


Platba je možná na místě v hotovosti, platební kartou nebo na základě uhrazené faktury (platba musí být v okamžiku odběru připsána na náš účet). Při platbě na místě je nutno uhradit celou částku najednou. Odběr skipasů musí být uskutečněn na hlavní pokladně 1 osobou. V případě platby na fakturu předem je nutné uvést do objednávky místo odběru. Střídavý skipas – jízdenka v daném čase užívaná pouze 1 osobou, maximálně však 2 osobami v rámci délky platnosti skipasu. Cena pro střídavý skipas je stejná pro žáky do 11,99 let i od 12 let. Vícedenní skipasy platí na po sobě jdoucí dny.


V ceně 6 a 7-denních jízdenek (skipasů) je večerní lyžování. Neplatí pro jízdenky 5/6 a 5/7.
V ceně 2 až 7-denních jízdenek (skipasů) je večerní lyžování na lyžařském vleku U lesa v Peci pod Sněžkou. Platí i pro jízdenky 5/6 a 5/7.

Jednotlivá nebo zpáteční jízda na kabinové lanovce v Janských Lázních je pro školní skupiny za cenu dětského jízdného. Platí i pro doprovod skupiny. Podmínkou je předložení jmenného seznamu osob opatřeného razítkem školy (sportovního oddílu).

Upozornění:
Každá osoba musí mít svojí jízdenku (1 osoba = 1 jízdenka). Počítejte při platbě s vratnou zálohou 50,-Kč na plastové karty. Platnost časových lyžařských jízdenek (skipasů) do 16.00 hodin. Skipas je nepřenosný. V případě, že dojde k pokusu o použití časové jízdenky osobou odlišnou od jejího držitele, je Provozovatel oprávněn bez dalšího nevratně zablokovat časovou jízdenku. Provozovatel SkiResortu si vyhrazuje právo na případnou aktualizaci cen či opravu ceníku. Při reklamaci je nutné předložit pokladní účtenku. V případě ztráty jízdenky je možné, na základě uvedení čísla lístku a předložení účtenky, vystavit skipas nový.

 

SkiResort LIVE půjčovna – exkluzivní nabídka pouze pro školní skupiny


NOVINKA Jako škola máte jedinečnou možnost využít komfortu areálových půjčoven se speciální nabídkou
moderního lyžařského a snowboardového vybavení Rossignol a Dynastar. Díky skladové kapacitě připravené pouze
pro školy máme k dispozici více než 200 párů lyží a snowboardů.

Pro zaslání nabídky SkiResort LIVE půjčovny prosím kontaktujte SkiResort na live@skiresort.cz nebo telefonicky
733 737 840.

SkiResort LIVE škola - exkluzivní nabídka pouze pro školní skupiny


NOVINKA Využijte našich kvalifikovaných instruktorů pro výuku Vašich dětí. Instruktory si můžete rezervovat na vámi zvolený počet hodin a využít je například pouze na specializovanou výuku snowboardingu nebo sportovního lyžování. Cena 600,- Kč za odučenou hodinu.
V případě zájmu o tuto nabídku, je nutné nás kontaktovat předem na live@skiresort.cz nebo telefonicky 733 737 840 (Janské Lázně), 734 621 272 (Pec pod Sněžkou).

 

NELYŽAŘSKÁ NABÍDKA AKTIVNÍHO VYŽITÍ PRO ŠKOLNÍ SKUPINY
Vyzkoušejte 3,5 km dlouhou Černohorskou sáňkařskou cestu, která vede z vrcholu Černé hory do Janských Lázní po trase tzv. Zvonkové cesty. U dolní stanice kabinkové lanovky v Janských Lázních si vypůjčte sáňky, vyjeďte kabinkovou lanovkou na Černou horu a užijte si jízdu zpět k dolní stanici kabinkové lanovky na sáňkách.

Pro zaslání nabídky SkiResort LIVE půjčovny prosím kontaktujte SkiResort na live@skiresort.cz nebo telefonicky 733 737 840.

NOVINKA Pro skupiny 10 a více osob S PLATNÝM SKIPASEM (školní skupina) pro vás máme připravené zvýhodněné zapůjčení saní na 1 den za cenu 200Kč/sáně

 Další výhody pro školní skupiny – SLEVA po předložení platného SKIPASU pro školní skupiny
- Krytý bazén Trutnov
- Aquacentrum Janské Lázně
- ZOO Dvůr Králové
- Bobová dráha Pec pod Sněžkou

 

Lastminute Jánské Lázně nabízíme ubytování již od 0 Kč osoba/noc