janskelazne.cz > Kam s dětmi > Farmapark Muchomůrka

Farmapark Muchomůrka

Přírody kolem nás stále ubývá a děti už nezažívají to, co bylo dříve běžné. Ve Farmaparku je zásadní věc volný kontakt dětí se zvířaty v jejich domácím prostředí. Děti si mohou vybrat, zda si budou hrát se zvířaty, kterých je tu hodně, nebo si vyberou jinou z mnoha dalších aktivit, které jsou ve Farmaparku k dispozici.

V roce 2013 vznikla stezka Krakonošova Muchomůrka, na stezce je celkem deset zastavení. Jsou zde obří lavice, stoly, židle, dokonce i postel, ale také Krakonošovi pomocníci s dřevěnými knihami. Autorem textů a ilustrací knih byla výtvarná dílna Bosorka z Janských Lázní.

Stezka Krakonošova Muchůmůrka Vás dovede krásnou historickou alejí přímo k nepřehlédnutelnému Krakonošovu domečku u Farmaparku.

Do Farmaparku Vás zavede historická javorová alej, přístupná ze dvou směrů. Vstupní Krakonošovy branky jsou při cestě ze Svobody nad Úpou a z Janských Lázní. U branek je možnost upozornit zvonkem Krakonoše, že se vchází na jeho stezku.

Pod dohledem Krakonošových dřevěných pomocníků, např. ODPADNÍKA, AUTOMORA, VĚTROVCE a dalších, si děti mohou přečíst ilustrované pohádkové knihy či odpovědět na Krakonošův test.

 

 

Vstupné do farmaparku

vstup (mimo červenec, srpen)

70,-

vstup (červenec, srpen)

80,-

skupiny nad 10 osob 

60,-

školní skupiny

50,- (doprovod vstupné a káva zdarma)

Jízda na ponících

jednotlivci

100,-

školní skupiny

50,-

 Květen - Září: 10:00 - 18:00
(možnost opékání)

V říjnu je možné navštívit Farmapark po předchozí domluvě.

Při větru, dešti a mrazu farma spí a odpočívá.

Lastminute Jánské Lázně nabízíme ubytování již od 350 Kč osoba/noc

Apartment Julie 2  Jánské Lázně

Apartment Julie 2 

450.00 Kč osoba/noc

více
Pension Pension Vladimír *** Jánské Lázně

Pension Pension Vladimír ***

385.00 Kč osoba/noc

více