Janské Lázně

SkiResort Černá hora - Pec je největší lyžařský resort v Česku

HERNÍ KRAJINA PECKA OTEVÍRÁ 21.7.2018!!!

HERNÍ KRAJINA PECKA OTEVÍRÁ 21.7.2018!!!

PŘIJĎTE PROŽÍT PŘÍRODU! HERNÍ KRAJINA PECKA OTEVÍRÁ JIŽ 21.7.2018!

více
TOURPAS=LETNÍ SKIPAS ZDARMA

TOURPAS=LETNÍ SKIPAS ZDARMA

Rezervujte si pobyt na horách přes naše SKIRESORT IC + CA získáte TOURPAS ZDARMA.

více

Janské Lázně / Černá hora

REZERVUJTE UBYTOVÁNÍ PŘES NAŠE INFORMAČNÍ CENTRUM JIŽ DNES A ZÍSKÁTE JEDINEČNOU SLEVU:  

 

V LETNÍM OBDOBÍ TOURPAS ZDARMA při rezervaci na 4 a více nocí ZDE a TOURPAS S 50% SLEVOU při rezervaci na méně než 4 noci ZDE

 

V ZIMNÍM OBDOBÍ 10% sleva na 2 a vícedenní permanentky v období celé zimní sezóny 2018 /2019 ve SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC při rezervaci ubytování ZDE

   

UBYTOVÁNÍ PRO ŠKOLNÍ SKUPINY:  Při rezervaci ubytování přes Skiresort Infocentrum Janské Lázně NAVÍC SLEVA VE VÝŠI 5% Z CENÍKU SKIPASŮ PRO ŠKOLY. IC JANSKÉ LÁZNĚ zajistí ubytování ve všech areálech SkiResortu včetně Černého Dolu, Pece p. Sněžkou a Velké Úpy. tel: +420 499 875 186, 499 875 111 email: info@janskelazne.cz www.janskelazne.

 

Janské Lázně jsou světoznámým lázeňským městem a SkiResort ČERNÁ HORA-PEC je největším lyžařským střediskem v Česku. Jsou jedinými lázněmi na české straně Krkonoš. V blízkém Polsku-Dolním Slezsku je pro srovnání 12 lázeňských míst.

Klidné městečko s nevšední historií se rozkládá na úpatí Černé hory (1299 m. n. m.), na jejíž vrcholek vede přímo z města kabinová lanová dráha. Díky nově vybudovaným lanovkám, vlekům, běžeckým lyžařským tratím a lákadly (jako je například Stezka v korunách stromů ) se město stalo špičkovým sportovním a rekreačním střediskem a ideálním východiskem do nejvyšších českých hor Krkonoš jak v zimě pro lyžaře, tak v létě pro cyklisty i pěší turisty. 

 

Z krásy, kterou zde můžete vidět se Vám zatají dech. Co všechno je možné navštívit a prodýchat, naleznete na videu zde: 

PRODEJCHEJ KRKONOŠE

 

 

Tisk Katalogu ubytovacích zařízení v Janských Lázních a okolí & HW a SW vybavení kanceláře SkiResort IC Janské Lázně je spolufinancováno z dotačních financí Královehradeckého kraje. 

Lastminute Jánské Lázně nabízíme ubytování již od 290 Kč osoba/noc

Partneři: